Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
26
27
28
29
30
31
1
 
 
 
 
 
 
Slipper Sailing Club Dinghy Regatta
12:30
Race officer or organiser
Slipper
Slipper Sailing Club Dinghy Regatta
12:30
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
Slipper Youth Chichester Watersports Centre
18:00
Race officer or organiser
Slipper Youth Coordinator
Slipper Youth Chichester Watersports Centre
18:00
 
 
Friday Night Oppies
17:45
Race officer or organiser
Rob Dickinson
Friday Night Oppies
17:45
 
PSA Blood Test
10:00 to 14:00
PSA Blood Test
10:00 to 14:00
 
Tango 7 (Dinghy Race)
17:45
Race officer or organiser
Slipper
Tango 7 (Dinghy Race)
17:45
 
Sunday Morning Oppies (Juniors)
10:00
Sunday Morning Oppies (Juniors)
10:00
 
9
10
11
12
13
14
15
 
 
Social Sail 11 (Dinghies)
09:45
Race officer or organiser
Viv Reed
Social Sail 11 (Dinghies)
09:45
 
 
Friday Night Oppies
17:45
Race officer or organiser
Rob Dickinson
Friday Night Oppies
17:45
 
Yoke (Cruiser Race)
11:45
Race officer or organiser
Cruiser Secretary
Yoke (Cruiser Race)
11:45
 
RS Tera Open (Junior Youth Dinghies)
11:45
Race officer or organiser
ESC
RS Tera Open (Junior Youth Dinghies)
11:45
 
Watmore 7 (Dinghy Race)
12:00
Race officer or organiser
Slipper
Watmore 7 (Dinghy Race)
12:00
 
Phillips Short Course 5 (Dinghy Race)
12:10
Race officer or organiser
Slipper
Phillips Short Course 5 (Dinghy Race)
12:10
 
Alastair Pratt 7 (Cruiser Race)
All Day
Race officer or organiser
Cruiser Secretary
Alastair Pratt 7 (Cruiser Race)
All Day
 
Barts Bash (Dinghy Race)
12:00
Race officer or organiser
ESC
Barts Bash (Dinghy Race)
12:00
 
Bart's Bash 2019
12:30
Race officer or organiser
ESC
Bart's Bash 2019
12:30
 
16
17
18
19
20
21
22
Book Club
19:30
Race officer or organiser
Nicola Haden-Ford
Book Club
19:30
 
Social Sail 12 (Dinghies)
12:45
Race officer or organiser
Viv Reed
Social Sail 12 (Dinghies)
12:45
 
Midweek Cruising (Cruiser)
All Day
Race officer or organiser
John Haden-Ford
Midweek Cruising (Cruiser)
All Day
 
 
Sunday Morning Oppies (Juniors)
10:00
Sunday Morning Oppies (Juniors)
10:00
 
 
Social Cruise (Cruisers)
All Day
Race officer or organiser
Geoff Whalley
Social Cruise (Cruisers)
All Day
 
 
Friday Night Oppies
17:45
Race officer or organiser
Rob Dickinson
Friday Night Oppies
17:45
 
Browning 1 (Dinghy Race)
16:00
Race officer or organiser
ESC
Browning 1 (Dinghy Race)
16:00
 
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
 
Social Sail 13 (Dinghies)
09:30
Race officer or organiser
Viv Reed
Social Sail 13 (Dinghies)
09:30
 
Friday Night Oppies
17:45
Race officer or organiser
Rob Dickinson
Friday Night Oppies
17:45
 
Club Improver Sail 8 (Dinghy)
10:45
Race officer or organiser
Slipper
Club Improver Sail 8 (Dinghy)
10:45
 
Victory Down Harbour 4 (Dinghy Race)
10:45
Race officer or organiser
ESC
Victory Down Harbour 4 (Dinghy Race)
10:45
 
Sunday on the Tides (Junior/youths)
10:30
Race officer or organiser
Sean Curtis
Sunday on the Tides (Junior/youths)
10:30
 
Devotti D-Zero Open (Dinghy Race)
10:30
Race officer or organiser
Slipper
Devotti D-Zero Open (Dinghy Race)
10:30
 
Harry Andrews 3 Race Series (Dinghy Race)
10:30
Race officer or organiser
Slipper
Harry Andrews 3 Race Series (Dinghy Race)
10:30
 
30
1
2
3
4
5
6